Kocabaş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, Av. Elif KOCABAŞ tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Av. Elif Kocabaş, Afyon’da doğmuş, ilköğrenimini ve ortaöğrenimini Afyon’da tamamlamıştır. Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden başarı ile mezun olan Av. Elif Kocabaş, Eskişehir Barosu’na 1722 baro sicil numarası ile kaydolmuş ve mesleğe başladığı andan itibaren de çok çeşitli dava alanlarında kendini ispatlamıştır.


Kocabaş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, hukukun bir çok dalında faaliyet verdiği için bu alanlarda da uzmanlığa sahiptir. Sürekli gelişen ve değişen hukuk sistemi karşısında, kendini yenileyen,araştıran ve sürekli öğrenen bir hukuk bürosu olarak müvekkillerine son derece şeffaf ve pratik çözümler sunmayı hedef edinmiştir.


Aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere geniş bir çalışma ağına sahip olan hukuk büromuz çalıştığı profesyonel tercümanlarla da yabancı ve yerli bir çok insana hizmet vermektedir.


Müvekkillerine her şeyden önce güven ve samimiyet sunarak onların söz konusu davalarında en iyi çözüme ulaşmalarına yardımcı olan Kocabaş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, sonuç odaklı, pratik ve yenilikçi yasal çözümleri ile hem danışmanlık hizmeti vermekte hem de dava sürecinde maksimum memnuniyetle etkin bir avukatlık hizmeti vermektedir.Unutulmamalıdır ki bir hukuk bürosu her şeyden önce müvekkili psikolojik olarak emin hissetirmeli ve güvende olduğunu bildirmelidir.Büromuzla iletişime geçtiğiniz takdirde bunu hissedeceğinizi temin ederiz.